لطفا منتظر بمانید ...

ثبت درخواست سرمایه گذاری
لغو

لغو

ثبت درخواست شتابدهی
لغو

آیا نسبت به رد کردن درخواست اطمینان دارید ؟
این عملیات غیر قابل بازگشت می باشد

رد درخواست
لغو
بستن پنجره
نمایش موارد بیشتر

نمایش موارد بیشتر
9701132
دسته بندی : سلاح انفرادی
موقعیت ایده پرداز : تهران - تهران
آتشبار بولپاپ تهاجمی (پیکار)9701138456 - ثبت شده در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ ساعت ۱۲:۵۳
آتشبار بولپاپ تهاجمی (پیکار)
چکیده توضیحات
«بسم الله الرحمن الرحیم» «واعدوالهم مااستطعتم من قوة» رضا فرامرزپور - آتشبار پیکار در درازای سرگذشت پرفراز و فرود میهن عزیزمان ایران، تلاش‌های بسیاری برای پایداری ارزش‌ها و خون‌های فراوانی برای پاسداشت خاک مقدس آن ریخته شده است. براین روی در راستای همیاری با دلیرمردان و شیرزنان تلاشگر نیروهای مسلح و پاسداری از خاک مقدس ایران اسلامی و آرمان‌های شهدای بزرگوار، حقیر در تلاشی دست به کار طراحی پیکارگری بی‌همتا زده‌ام، تا انشاءالله خاری باشد به چشم دشمنان اسلام و ذوالفقاری در دست سپاهیان ولی‌عصر(عج). آتشبار پیکار جنگ‌افزاری در ساختار «بولپاپ» است، بارگذاری آن با فشار غیرمستقیم گاز باروت میباشد. با خشاب 30فشنگ کمانی «ک.22 - 56/5م.م» خوراکدهی شده، سنگینی و درازای گمانی آن 5/2ک.گ و 65س.م است. همچنین برد این پیکارگر بی‌همتا 2000م پایانی و 550-1000م‌‌‍‍‍ کارامد بوده، دارای دندانه سراسری برای بستن انواع سامانه‌‌ نشانه‌‌گیری و پیشانی‌ قنداق برای تک‌تیراندازان، 6نیم‌دندانه بستن افزونه‌ کمکی، دستگیره آتش دوسو، کلید پایش آتش قبضه‌ای، بدنه کربن، کاربری چپ‌ و راست‌دست و سنگینی یکسان میباشد. ویژگی‌هایی چون: تکیه‌گاه قنداق چرخشی برای تیراندازی خوابیده، سامانه ماشه قبضه‌ای و باگذاری گردان آن همگی نوپدیدند. این پیکارگر بیهمتا در راستای بکارگیری در یگان‌های زبده نظامی و نیروهای ویژه انتظامی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران طراحی شده و ساده، سبک، کارا و پرتوان بوده و نه‌تنها هیچ همتایی در جهان ندارد بلکه دارای ویژگی‌های چشمگیر در برابر دیگر جنگ‌افزارهای ساخته شده در سایر کشورهای جهان است. «پیشـکشی برای خانوده بزرگ نیروهای مســلح و فرماندهی مـعظم کل قـــوا» بفرمود یزدان بفرّو توان بدرد آورید اهرمن را روان چه فرمان یزدان چه رگبار پیکار گر برافروزد هر سپه را نماند بکار
هدف ایده
شکل گیری یک صنایع دفاعی «خصوصی» زیر نظر نیروهای مسلح جهت براورده کردن نیازیهای دفاعی کشور در زمینه سلاح ها و تجهیزات دفاعی و حتی تجاری سازی و صادرات آنها.
ارزشی که ایده خلق می کند
افزایش توان دفاعی کشور بواسطه بکارگیری یک سلاح انفرادی بومی چندمنظوره و قابل اعتماد توسط نیروهای مسلح و کنار گذاشته شدن سلاح های خارجی ناکارامد قدیمی و از رده خارج.
ضریب بازدهی ایده
این سلاح به سبب سادگی و ارائه ساختاری نوین و نیز ایجاد تحول در نسل سلاح های بولپاپ هزینه تولید دفاعیوبکارگیری بسیار پایینی داشته و دست کم تا سه دهه نیاز کشور عزیزمان به یک سلاح تهاجمی ساده، دقیق، کارا و قابل اعتماد را مرتفع میسازد.
مشتریان ایده
سازمان صنایع دفاعی، نیروهای مسلح و کلیه یگان های ویژه نظامی و انتظامی-امنیتی جمهوری اسلامی ایز
منابع انسانی و غیر انسانی مورد نیاز
تامین مالی و تخصصی در زمینه طراحی، تولید و بکارگیری از جانب متخصصین صنایع دفاعی و نیروهای مسلح کشور.
نوع ایده پرداز :
شخص
نیاز این ایده :
نیازمند همه موارد
وضعیت ایده :
ایده خام
وضعیت ثبت ایده در حال حاضر :
فاقد ثبت
نمونه داخلی یا خارجی ایده :
وجود ندارد
قابلیت تجاری سازی و عرضه به بازار :
دارد
وضعیت نیروی انسانی :
وجود دارد
سرمایه مورد نیاز :
بین 100,000,000 تا 1,000,000,000 تومان
میانگین امتیاز خلاقیت و نوآوری :
2.33 از 3 رای داده شده تا الان
ثبت رای من
میانگین امتیاز زودبازدهی :
6.50 از 2 رای داده شده تا الان
ثبت رای من
میانگین امتیاز قابلیت اجراء :
5.00 از 2 رای داده شده تا الان
ثبت رای من
می خواهم سرمایه گذاری کنم
درخواست سرمایه گذاری
می خواهم شتابدهی کنم
درخواست شتابدهی
ذخیره کردن ایده
ذخیره کردن
محبوب شده
محبوب کردن